Domluva
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281643
Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:26
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281643