Lukáš Karbus (1982)
akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005
Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:29
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)