Zdeněk Adamec (1934-2017)
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:50
Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)