Tragédie v cirku…
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám
ID: 281680
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)