Magnolie
litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281719
Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 17:42
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)