TY
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281720
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 17:43
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)