Hommage a Valerie
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám
Provenience: v roce 2005 zakoupeno v Aukční síni Vltavín, doklad přiložen
studium na Státní grafické škole v Praze
ID: 281759
Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 18:22
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)