Piknik
olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna
ID: 281862
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:37
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)