Profil dívky s motýlem
litografie, 2009, 12,5 x 8,5 cm, sign. LD Z. Burgetová, autorský tisk
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281890
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:22
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu