Třešně
litografie, 2000, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 2/100
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281896
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:16
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)