Bobule
litografie, 1992, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 92, č. 169/200
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281897
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:15
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)