akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám
ID: 281920
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:58
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)