Diego Brandl (1939)
olej, plátno, 2007, 90 x 70 cm, sign. PD Diego 2007
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 17:04
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)