Chalupa
dřevoryt, 18,5 x 24 cm, sign. PD nečitelně, značeno LD v tisku AK, rám, monogr. LD v tisku AK, PN politý papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1368
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:46
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids