Kůň
pastel, akvarel, tuš, papír, 1973, 19 x 17 cm, sign. PD EK, rám
ID: 1348
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:26
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
ID: 1348
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)