Na samotě
litografie, 25,5 x 18 cm, sign. PD, rám, č. 25/200, zezadu věnování: OKRESNÍ VÝBOR SOCIALISTICKÉ AKADEMIE ČSSR V JIHLAVĚ UDĚLUJE pplk. Vladimíru Královi u příležitosti 35. výročí osvobození Československa Sovětskou armádou uznání za činnost při šířeni politických, kulturních a vědeckých znalostí
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
ID: 1364
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:42
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)