Abstrakce
litografie, 1975, 15 x 11 cm, sign. PD, pasparta, č. 16/20, mírně zašpiněno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1377
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:55
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids