Písař a smlouva
japonský dřevoryt - triptich, 31,3 x 67 cm, značeno razítkem dílny, při okrajích lehce poškozený papír
ID: 18401
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA:
22. 02. 2015 12:07
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu