Stepní květy
akryl, plátno, 2013, 100 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ
ID: 19733
Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
02. 06. 2022 18:06
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)