Fragmenty
litografie, 14,7 x 20,5 cm, sign. PN A. Lamr, rám
ID: 258
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)