Dušan Polakovič (1950)
olej, plátno, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD D. Polakovič 92, rám
Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)