U zubaře
tuš, akvarel, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Neprakta 1964, dole text: - Toto čtvrtletí vám již žádné zuby vrtat nemůžeme. Opakuji vám to potřetí! - Nevadí, já to rád slyším., na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA
studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
ID: 74
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:03
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu