Zima ve Vlachovicích
olej, dřevo, 1940, 35 x 50 cm, sign. LD K. Liška 1940, rám, na zadní straně štítek s popisem, na rámu drobná poškození
ID: 710
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 11:24
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)