Noční krajina
akvarel, pastel, papír, 29 x 28,5 cm, sign. PD Jarmila Lorencová, rám, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 37
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2022 19:14
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu