Noční krajina
akvarel, pastel, papír, 29 x 28,5 cm, sign. PD Jarmila Lorencová, rám, na rámu drobné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 37
Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 10. 2022 19:14
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids