Konvolut signovaných fotografických reprodukcí
Provenience: původně v majetku Williama Rittera
ID: 610
Auction price: 500 CZK (21 €)
FIRST BID TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids