Zelené hlavy
litografie, 1983, 48 x 37 cm, sign. DU Janíček 83, rám, č. 61/70
studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského
ID: 390
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)