Night lake
lithography, 1985, 60,6 x 43 cm, sign. lower/right Vladimír Havlič 1983-1985, LD Original lithograph, left edge of paper slightly soiled
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 400
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
FIRST BID TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
Current price: 3.000 CZK (125 €)