U rybníka
litografie, 1988, 8,5 x 12,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 88, rám, č. 57/120
ID: 1020
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:59
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
ID: 1020
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)