Ze souboru Životní prostředí
litografie, 1980, 27,5 x 39 cm, sign. PD J. Novák 80, č. 24/90
ID: 856
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:15
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
ID: 856
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)