Motýl, PF 1974
2x litografie, 1974, 11 x 16,5; 21,5 x 10,5 cm, sign. PD z. Oberthorová
ID: 978
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:17
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
ID: 978
Auction price: 100 CZK (5 €)
Current price: 100 CZK (5 €)