Uklouznutí na banánu
koláž, akvarel, tuš, papír, 25 x 35,4 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 147
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:51
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids