Kostel
litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Knobloch, p.f. 1966 Josef Voseček, dobrý stav
žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
ID: 235
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:35
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)