V krajině (PF 2008)
litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07
Antiqari.at Radhošťská
ID: 27
Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:43
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Antiqari.at Radhošťská
ID: 27
Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)