litografie, 1967, 13,5 x 22 cm, sign. PD P. Lisý 67, č. 48/200, zevnitř text
studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
ID: 279
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:58
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)