PF 1979
litografie, 1978, 18 x 11 cm, sign. PD Věra Krumphanzlová, č. 12/50
žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze
ID: 313
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:50
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)