PF 1980
litografie, 1979, 10,4 x 7,4 cm, sign. PD Josef Herčík, č. 27/50
žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 450
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)