PF 1969
litografie, 1968, 15,8 x 9,3 cm, sign. DU Zd. Volejník
ID: 546
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 546
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)