MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)
litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen
Antiqari.at Radhošťská
pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
ID: 555
Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:06
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu