PF 84
litografie, 1983, 12 x 8,5 cm, sign. PD K. Lhoták 83
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 636
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:27
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)