olej, karton, 49 x 68,5 cm, sign. PD Kůrka V., rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 288
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
Antiqari.at Radhošťská
ID: 288