U vody
tempera, papír, 1959, 32,5 x 44,7 cm, sign. PD Jana 59, na zadní straně signováno Jana Krahulíková II 3, oboustranná kresba
rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
ID: 297
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)