Marie č. 1
litografie, 18 x 23,5 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XX/L
ID: 8
Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:07
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
ID: 8