Staročeská chalupa
tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám
ID: 855
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 13:56
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
ID: 855
Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 200 CZK (9 €)