Děkanství
olej, papír, 48,5 x57 cm, sign. LD Vašek Dobrý 34, rám, bez skla
ID: 62
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:01
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
ID: 62