Hryzely
olej, lepenka, 24,4 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám
ID: 288
Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:47
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
ID: 288