Žně
olej, plátno, 52 x 64 cm, sign. PD , rám, LD protrženo
ID: 280
Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 280
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)