Kostel sv. Jana
akvarel, tužka, kombinovaná technika, papír, 1933, 56 x 44 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, rám
žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
ID: 111
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:50
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu