Návrat z vinice
olej, plátno, 1870, 125 x 98 cm, sign. PD Eugen Hodak, rám
ID: 136
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:30
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 136