Skalnaté pobřeží U Sozopoli
olej, plátno, 48 x 60 cm, sign. PD G. Christov, rám, zkrakelováno
ID: 142
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:21
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids